40% הנחה עם הקוד ISRAEL40, יורד בעוד:

שעות
דקות
שניות

נרשמתם בהצלחה, תקראו להוראות:

הקישור לסרטון הראשון נשלח אלייך למייל ברגעים אלו.

יש לבדוק את תיבת הספאם או promotions אם לא מצאת מייל מאת "עדי בלונדר".

בסרטונים אלו, אלמד בדיוק למה כל כך הרבה דיאטות נכשלו, כולל הימנעות מפחמימות, הורדת סוכר וגלוטן, ואפילו תפריטים "בהתאמה אשית" או "לפי קלוריות" בתכניות ליווי או תכניות הרזיה פופולריות.

אסביר איך אפשר לרדת במשקל הרבה יותר מהר עם הרבה פחות מגבלות, כאשר נמנעים מהטעויות הנפוצות ולומדים להרכיב לבד תפריט גמיש, משפיע ומדויק לירידה במשקל לפי המטבוליזם האישי.

להתחלת הצפייה בהדרכה, תיכנסו למייל. אבל רגע לפני כן, אני רוצה להציע לכם הצעה חריגה לזמן מאוד מוגבל עקב המצב הבלתי רגיל שלנו.

אני מעניקה קוד קופון משמעותי של 40% לרכישת מסלול בתכנית חיטוב חכם, כולל מסלול ליווי אישי! הקוד הוא ISRAEL40 (ייתכן והמלאי יגמר לפני מועד סיום הקופון עקב מגבלת זמן לליווי אישי, העגלה תיסגר במידה ונגמר המקום)

התכנית שתיתן לכם את הכלים והידע
לרדת במשקל ולחטב את הגוף בלי לצאת מהבית,
עם תזונה גמישה ומשביעה, בלי מגבלות מיותרות

תכנית חיטוב חכם

עם עדי בלונדר

גם אתם יכולים לרדת במשקל, להתחטב וללמוד את השיטות המתקדמות לשימור התוצאות לכל החיים בעזרת תוכנית תזונה ואימונים מפורטת ומסודרת שלב-אחר-שלב, בלי לוותר על פחמימות, מתוקים, מסעדות או חיי חברה ובלי להיות כבולים לתפריטים לנצח.

אתם מוכנים לרדת במשקל ולהתחטב ב-90 יום הקרובים?

נמאס לכם מכל החוקים המבלבלים ותפריטים מוגבלים?

הרבה יועצים ותכניות מטילים מגבלות וחוקים מסובכים ומיותרים בתזונה,
רק כדי להתחמק מללמד אותכם, ולהשאיר אותכם תלויים ב"שיטה" שלהם,
כדי שלא תוכלו לעשות את זה לבד.
בפועל, הם יוצרים בכם תחושת אי ודאות, בילבול, תסכול ותלות בהנחיות שלכם,
למרות שיש לכם אפשרות לעקוב אחר קלוריות לבד וללמוד להבין לבד בדחיסות קלוריות במאכלים רבים,
ואפילו לחשב קלוריות במתכונים במקום להצמד למאכלים פשוטים כמו קוטג' ופריכיות.

למה הדרך הזו מצליחה?

01

מסגרת מדויקת ליישם גרעון קלורי

הדרך היחידה לרדת במשקל, היא לאכול פחות קלוריות ממה שהגוף שלנו שורף בצורה עקבית, אבל רוב האנשים לא יודעים לעשות את זה לבד ולכן מבזבזים אלפי שקלים כדי שיועץ תזונה ייתן להם תפריט חד פעמי העתק-הדבק לפי הקלוריות שהם צריכים לאכול.

 

בתכנית חיטוב חכם, אין לכם תלות באף אחד. בעזרת התפריט החכם וסרטוני ההדרכה, תלמדו לבחור ולהרכיב לבד ארוחות ממאכלים שאתם אוהבים בתוך מסגרת של קלוריות שתחושב לפי הנתונים האישיים שלכם, תוכלו לקבל עזרה מקצועית בהרכבת התפריט הראשוני, תלמדו לעשות מעקב גמיש אך מדויק לירידה עיקבית במשקל במינימום זמן, לכלול מספיק חלבון, לשלב מתכונים משלכם (או מתכונים מהאתר), לגלות רעיונות לארוחות משביעות וטעימות בפחות קלוריות ועוד.

 

כך ניתן לרדת במשקל בעיקביות בלי לוותר על גמישות בתזונה. רוב תכניות התזונה ותפריטים לירידה במשקל שמתבססים על ארוחות פשוטות (קוטג' + פריכיות), ללא מתכונים וללא יכולת לספק חשקים מעבר ל"ארוחה מותרת" פעם בשבועיים. בעזרת התפריט החכם, אתם לוקחים בחזרה שליטה!

02

החופש לדעת מה לאכול בחיים האמיתיים: מסעדות, ארוחות שישי, חופשות ועוד

אולי עשיתם כבר תפריט לפי קלוריות, ומהר התייאשתם כי המשקל בקושי ירד, או עלה בחזרה ברגע שחזרתם לאכול רגיל. 

התפריט לא היה מספיק מדויק כדי לראות ירידה עיקבית, והיה כל כך מוגבל שלא יכלתם להתמיד בו. נשברתם מפיתויים בארוחות משפחתיות ומסעדות, או מחשקים בבית בערב.

בחיטוב חכם, אתם תלמדו את השיטות שלי לייצר מקסימום נפח ושובע בתוך המסגרת הקלורית, תספקו חשקים דרך תזונה גמישה שמאפשרת לשלב מתוקים ומתכונים, ותלמדו לשלב מסעדות, ארוחות משפחתיות ועוד, ועדיין לרדת במשקל.

03

תוכניות אימון לחיטוב יעיל והגברת קצב חילוף החומרים

ניסיתם “אימון לשריפת שומנים" ביוטיוב או אימוני "עיצוב וחיטוב" בסטודיו, ולא ראיתם תוצאות? האימונים שלכם שורפים הרבה פחות קלוריות ממה שאתם חושבים, ואין שום תרגיל ששורף שומן באזור ספציפי (כמו בטן/ירכיים). 

רק גרעון קלורי יוריד שומן מכל הגוף, ובשלב מסוים, גם מהאיזורים העיקשים.

התזונה היא הרבה יותר משמעותית לשריפת שומן.

התכנית כוללת תכניות אימון לחיזוק ועיצוב שרירים עבור מראה חטוב ושימור קצב חילוף חומרים בריא. ככל שתשמרו שריר, אתם תשרפו פרופורציונלית יותר שומן. 

יש לכם תכניות גם לבית, גם לחדר כושר, בתדירויות שונות כך שכל אחד יכול להתאמן בהתאם לזמן הפנוי שלו.

לכל תרגיל יש תרגילים אלטרנטיבים, כך שתוכלו להסתגל בהדרגה לאימונים גם אם לא התאמנתם אף פעם, וגם אם יש לכם עודף משקל גבוה ואתם צריכים תרגילים שלא יפעילו עומס מיותר על המפרקים.

מה כוללת התכנית?

01

קורס חיטוב חכם

סדרה של סרטוני הדרכה ממוקדים + דפי עזר להדפסה, יכוונו אותך צעד-אחר-צעד במהלך כל שלב: מהרכבת תפריט (מגוון, גמיש, משביע ומותאם לירידה במשקל לפי הנתונים האישיים שלך), ועד להתנהלות בארוחות שישי ומסעדות, כדי שלא תצטרכי לחכות שבועות ארוכים בשביל "ארוחה מותרת".

02

תפריט מותאם אישית

כדי שיהיה לכם הכי קל ופשוט להתחיל:
אחרי מילוי שאלון וצפייה בסרטוני הסבר על החלפות ושינויים בתפריט למקסימום גמישות ושובע, ארכיב לכם תפריט ראשוני מותאם, לפי הקלוריות שמתאימות לגיל, משקל ופעילות שלכם, ולפי העדפות ומגבלות תזונתיות.

03

מתכונים

בתכנית תקבלו גם מתכונים דלי קלוריות וקלים להכנה וגם אפשרות לחשב ולשלב מתכונים אישיים שלכם בקלות בתפריט החכם! אתם רק צריכים להקליד את המצרכים וכמויות – הערכים יחושבו אוטומטית והמתכון יופיע לכם במאגר של מאכלים להוספה לתפריט החכם היומי.

04

התפריט החכם

יומן תזונה מתקדם שיאפשר לכם לשלב ארוחות מגוונות, מתכונים, מתוקים ועוד בתוך מסגרת מדויקת של קלוריות וחלוקה חכמה של חלבון, פחמימה ושומן.

05

אימונים

התכנית כוללת תוכניות אימוני כוח לבית ולחדר כושר, עם סרטון הדגמה והסבר לכל תרגיל + התאמות למתחילות במידות גדולות. האימונים הם יעילים לחיטוב ומיצוק הגוף לצד התזונה, ומורכבים לפי אותה החלוקה בה אני אישית מתאמנת.

06

תמיכה וליווי

במסלול של ליווי אישי, יש לכם מעקב וליווי צמוד בוואטסאפ למשך החודשיים הראשונים של התכנית + גישה ממושכת לתכנית אונליין.

כלל הלקוחות מקבלים גישה לקבוצת פייסבוק הסגורה, לייבים של שאלות ותשובות ותמיכה טכנית במייל.

המסלולים שלי

תכנית מיני - לתהליך עצמאי

3 חודשים גישה לקורס ואפליקציה
613
500 x3 תשלומים

*או תשלום בודד של 1,470 ש"ח
 • קבלת תפריט מותאם אישית על פי שאלון ונתונים אישיים
 • גישה מלאה לתוכנית ואפליקציה ל-3 חודשים
 • 3 חודשים גישה לתכניות אימון
 • קבוצות פייסבוק + וואטסאפ לתמיכה
 • לייבים של שאלות ותשובות עם עדי בזום
במבצע!

תכנית פרמיום - ליווי אישי למסגרת צמודה

6 חודשים גישה לקורס ואפליקציה וחודשיים ליווי אישי
434 x6 תשלומים

*או תשלום בודד של 2,490 ש"ח
 • הרכבת תפריט מותאם אישית יחד בשיחת זום עם עדי
 • ליווי ומעקב אישי בוואטסאפ לחודשיים
 • גישה מלאה לתוכנית ואפליקציה ל-6 חודשים
 • 6 חודשים גישה לתכניות אימון
 • קבוצת פייסבוק + וואטסאפ לתמיכה
 • לייבים של שאלות ותשובות עם עדי בזום

מה קורה אחרי הרכישה?

01

ישר אחרי הרכישה, תקבלו מייל עם:
א. קישור להתחבר לאזור האישי באתר
ב. קישור הצטרפות לקבוצת פייסבוק סגורה ללקוחות
ג. קישור לשאלון, בעזרתו אני ארכיב לכם תפריט ראשוני לירידה במשקל לפי נתונים אישיים, העדפות ומגבלות.

02

תוך 72 שעות ממילוי השאלון, תקבלו למייל תפריט ראשוני + טיפים אישיים, כדי לעזור לכם בתהליך הלמידה. המטרה היא שתלמדו איך לבחור מאכלים ולגוון בתפריט מיום-ליום לפי העדפות אישיות, ועדיין להישאר בתוך מסגרת קלורית מדויקת לירידה עקבית במשקל, בלי לחכות לפגישה עם יועץ (מה שאחרים לא רוצים שתדעו לעשות לבד😉).

03

בינתיים, אתם תתחילו לצפות בסרטוני הקורס, שילמדו אותכם את כל מה שתצטרכו לדעת על מנת להצליח בתהליך ולשמור על משקל היעד בקלות לטווח הארוך.

אם רכשתם מסלול של ליווי אישי, מדי שבוע אני אבצע איתכם מעקב של שקילות והתקדמות ואכווין אותכם בכל שאלה ואתגר, ואתן לכם מסגרת של מוטיבציה

סיפורי הצלחה

"7 קילו ירידה בגיל 44 בדיוק בזמן ליומולדת, אחרי שכל דיאטה קלאסית כשלה"

"בזבזתי עשרות אלפי שקלים על תזונאים ותפריטים לפני התכנית, בה ירדתי 20 קילו"

"לא ספרתי קלוריות לרגע. השתמשתי בידע ובתבנית הבסיסית להתחלה ומשם יכלתי להמשיך אינטואיטיבית"

"יכלתי להתאים ולבחור מה אני אוכלת לפי האורח חיים וחשקים שלי"

"למדתי שאפשר לשלב הכל במידתיות, ועדיין לרדת במשקל"

"לא האמנתי שאני בכלל מסוגל להיות במשקל של 5.5 קילו פחות"

"בא לי לצעוק לכולם: עצרו רגע, יש נוסחת קסם פשוטה לבעיה העולמית של השמנה"

"לא הצלחתי לעמוד בדיאטות ללא פחמימות, בסוף ירדתי 8 קילו עם תזונה גמישה"

היי, אני עדי

אני יועצת תזונה ומאמנת כושר

אני עוזרת לאנשים לרדת במשקל בעקביות ולחטב את הגוף.
בניגוד ליועצים שממציאים “שיטות” כמו לצום לסירוגין או להחליף ארוחות באבקות, אני מלמדת איך ליישם את העקרונות נחוצים לירידה במשקל דרך ארוחות שגרתיות.


בשונה מהרבה יועצים שאינם מגיעים מתחום הכושר, אני מיישמת עקרונות של תזונת ספורט לאוכלוסייה הכללית. תזונת ספורט מתמקדת בחיטוב הגוף ולא רק ירידה כללית במשקל (אלא ירידה משמעותית באחוז שומן ויצירת מראה מוצק ומעוצב.

הסיפור שלי...

 • קיבלתי תפריט מאוד מצומצם ומשעמם, וכמה אופציות בודדות להחלפות.
 • כשהייתה לי שאלה, הייתי מקבלת תשובה לאחר יום/יומיים, אם בכלל.
 • לא יכלתי לשלב חטיף או משהו טעים שבועיים ברצף, עד שהייתה לי "ארוחה מותרת".
 • קיבלתי רשימת תרגילים לבצע, ללא שום פירוט או הדגמות, והייתי צריכה לחפש עבורם סרטונים ביוטיוב.
 • כשטסתי לנסיעת עבודה של שבועיים, לא היה לי מושג איך לאכול מחוץ לתפריט. היועץ לא יכל להתכתב איתי 24/7 ולהנחות אותי מה לבחור וממה להזהר בכל ארוחה ונשנוש
 • הרגשתי אבודה. כל ארוחה הייתה משחק ניחושים. עליתי 2 קילו בנסיעה הזאת.
 • אפילו בשנה שלמה של קורס תזונת ספורט, למדתי רק את הנושאים הטכניים… קלוריות, ויטמינים, ארוחות לפני אימון…. מה עם התמודדות עם חשקים? רעיונות למתכונים דלי קלוריות? מה לבחור במסעדות? איך להתנהל עם חיי חברה? רעיונות לארוחת שישי? מה לנשנש בערב? מה לעשות אחרי חריגה גדולה?
 • חקרתי שיטות של מתאמנות תחרותיות, התנסיתי עם אינספור מתכונים, בחנתי איך לשבוע יותר כשאני בתהליך חיטוב, חיפשתי ערכים תזונתיים של מאכלים נפוצים במסעדות ומצאתי דרכים לגרום לעצמי להתמיד גם כשקשה. וכשהתחלתי ללוות לקוחות בעצמי, השתדלתי לקבץ בתוך מספר חודשים, את מיטב הניסיון שצברתי.

שאלות נפוצות

התכנית מורכבת מסדרה של הדרכות וידאו ותמיכה של כלים שמאפשרים גמישות מלאה באכילה במקום תפריט קבוע ומשעמם. בעזרת התפריט החכם, תקבלו יעד קלורי מותאם אישית אליכם, ותוכלו להרכיב ארוחות עם חישוב אוטומטי של הקלוריות וערכים של חלבון, פחמימה ושומן. תוכלו גם לשלב מתכונים אישיים עם חישוב אוטומטי, להוסיף מוצרים חדשים, למשוך מתכונים באתר לתפריט החכם ואפילו לשמור ארוחות קבועות בשביל מינימו םהתעסקות. יש לכם מגוון תכניות אימון אשר ניתנות להדפסה. הבסיס של התכנית הוא קורס חיטוב חכם. הסדרה הדרכות וידאו "חיטוב חכם" ילמדו אותך איך להשתמש בכלים אלו, יחד עם הסברה, צעד-אחר-צעד, על הרכבת תפריט מותאם אלייך, בחירות נכונות גם מחוץ לתפריט כדי לשלב מסעדות וארוחות משפחה בלי לעצור את הירידה, שמירה על מוטיבציה, תכנון ודיוק, איך ומתי לקחת הפסקות ועוד. הסרטונים בנויים בצורה שמשקפת תהליך ירידה במשקל בשלמותו.

אם הינך נמצאת במשקל נמוך / תת משקל, אך לא חטובה / עם בטן תחתונה בולטת ואין לך שומן להוריד (את באחוז שומן נמוך) ואת רק צריכה לבנות מסת שריר – התכנית אינה מתאימה לך (היא מתאימה לירידה במשקל בצורה מחטבת, בין אם זה 3 קילו או 20+ קילו). אך יש הרבה נשים שאינן במשקל גבוה אבל כן רוצות להוריד שומן (לרוב נשים בין 54-68 קילו) שאומרות לי שהן לא רוצות לרדת במשקל אלא ״רק להתחטב״. בדרך כלל נשים בטווח הזה כן צריכות להוריד לפחות 3-5 קילו כדי להגיע לרמת חיטוב הויזואלי שהן מדמיינות – כי הן רוצות להוריד שומן, ולשומן – כמובן, יש משקל.
אם את לא בטוחה אם את נכנסת לקטגוריה הזאת, אני ממליצה לצפות
בסרטון הזה.

חיטוב = לרדת במשקל בצורה מדויקת, זאת אומרת לרדת במשקל תוך שימור מסת שריר, כדי שמרבית מהמשקל יגיע משומן ובכך נרד באחוז השומן – גם אם הירידה במשקל היא רק ירידה של 3-5 קילו.

לאחר הרכישה, תקבלו מייל עם קישור להתחבר לאיזור האישי באתר והנחיות להתחלה. ניתן להתחבר מהמחשב או מהנייד, אך מומלץ לצפות בהדרכות וידאו מהמחשב לנוחות מירבית. באיזור האישי באתר, תעברו קודם דרך שאלון אישי, לפיו יחושבו הקלוריות ויורכב עבורכם התפריט האישי. יחכו לכם באיזור האישי קישורים להצטרפות לקבוצות הפייסבוק וואטסאפ (אופציונלי), להורדת האפליקציה, התחלת סדרת ההדרכה ועוד.

אם אתם במסלול של ליווי אישי, אתם גם תקבלו הודעת וואטסאפ מעדי לתחילת התהליך.

 

מסלול הליווי האישי כולל ליווי ומעקב בוואטסאפ ישירות מול עדי.

המסלול הבסיסי בתכנית אונליין אינה כוללת שיחות אישיות עם עדי אך כוללת גישה של 3 חודשים לשיחות קבוצתיות (לייבים של שאלות ותשובות בזום) בזום עם עדי. התכנית בנויה בצורה מקיפה בה ניתן להתקדם בקצב שלך, ויש מאגר שלם של שאלות נפוצות, סרטונים על כל נושא אפשרי בתהליך ירידה במשקל.

תמיד ניתן להתחבר לאתר, ולחפש את המידע הרלוונטי – כמו מה לאכול במסעדות השונות, מה לעשות בארוחת שישי, מה לעשות אם הייתהחריגה מאוד גדולה, איזה נשנושים אפשר לבחור, איך להוסיף ולחשב אוטומטית מתכון לתפריט החכם או איך לשלב מוצר חדש ועוד.

בנוסף, יש תמיכה של הקהילה בקבוצות וואטסאפ ופייסבוק.

הדברים היחידים שאתם צריכים אלו משקל מזון סטנדרטי, ואם אתם מתאמנים בבית – מזרן פילאטיס או שטיח ומומלץ גם גומיות התנגדות אך לא חובה. 

אתם לא צריכים תוספי תזונה או מאכלים מיוחדים. לצמחוניים וטבעוניים – אני כן ממליצה על מוצרים עשירים בחלבון אשר ייתכן שלא ניסיתם בעבר שאתם יכולים למצוא בסופר.

בהחלט! עדי בעצמה היא צמחונית. אינדקס התחליפים כולל מגוון רחב של מוצרים מן הטבע, וקיים גם שיעור מלא המסביר על שילוב חלבון מן הצומח. בנוסף, יש מגוון מתכונים טבעוניים לגיוון.

זמן הגישה לתכנית היא ל-3 חודשים אך ניתן לרכוש חבילות המשך במחיר סמלי להמשך שימוש בכלים וגישה לתכנים המתעדכנים.

לקראת סיו םהתכנית, יוצעו לכם חבילות המשך.

התכנית מיני מתאימה רק לחיילים שיכולים להביא את מרבית הארוחות שלהן מהבית. יש לציין שככל שיש לנו פחות שליטה על המאכלים ופחות זמינות לבצע פעילות ספורטיבית, התהליך יהיה יותר מאתגר.

לחיילים בתנאים יותר מאתגרים, ניתן לקחת את חבילת הליווי האישי לתהליך מותאם.

כן! התנית מתאימה גם לגברים, אך יש לקחת מסלול של ליווי אישי על מנת להתאים תכנית אימונים פר הצרכים וציוד הקיים לך.

מרבית המוצרים שנמצאים באינדקס הם מוצרים טבעיים, כמו דגנים, ירקות, פירות, חלבון מן החי והצומח כגון קטניות, ועוד, אך חשוב לשים לב שחולי צליאק צריכים לבצע את הבירור המקיף לוודא שמאכל אינו רק נטול מגלוטן באופן טבעי אלא גם קיבל אישור שלא נכנס למגע בקו ייצור עם מוצרי גלוטן אחרים.

התכנית הזאת אינה מבצעת את הבקרה הזאת ולכן יש לקחת בחשבון שזאת אחריות האישית של המשתתפת בתכנית לעבור על התוויות מזון מוצרים ארוזים שונים לוודא שאין שם אלרגנים שהינה רגישה אליהם. 

התכנית אינה מיועדת למתן טיפול או התאמה למחלות כרוניות – אך כל אחת יכולה ליישם את העקרונות שלה לאחר קבלת הנחיות ומגבלות מהרופא שלה.

בהחלט! הסיבה העיקרית שקשה יותר לרדת במשקל מעל גיל 40 היא כי אנחנו נותות לזוז פחות, לאבד מסת שריר, ולהכניס הרבה מוצרים "בריאים ומיוחדים" לתזונה שלא ידענו שיש בהם מלא קלוריות.

אחרי ה-3 חודשים, ניתן לרכוש חבילות להמשך גישה לאפליקציה ותכנים בעלות סמלית. 

בהחלט!

אם התחלתם עם מסלול מיני אבל אתם רוצים להוסיף ליווי ומעקב בוואטסאפ או שיחות זום, תוכלו לפנות ל[email protected]

כדי שנתאים לכם תוספת לחבילה.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc.

Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc