תכנית חיטוב חכם

עם עדי בלונדר

גם את יכולה לרדת במשקל, להתחטב וללמוד את השיטות המתקדמות לשימור התוצאות לכל החיים בעזרת תוכנית תזונה ואימונים מפורטת ומסודרת שלב-אחר-שלב, בלי לוותר על פחמימות, מתוקים, מסעדות או חיי חברה ובלי להיות כבולה לתפריטים לנצח.

גישה לשנה שלמה עכשיו במחיר מיוחד של 266₪ 6x תשלומים!

תכנית חיטוב חכם

עם עדי בלונדר

גם את יכולה לרדת במשקל, להתחטב וללמוד את השיטות המתקדמות לשימור התוצאות לכל החיים בעזרת תוכנית תזונה ואימונים מפורטת ומסודרת שלב-אחר-שלב, בלי לוותר על פחמימות, מתוקים, מסעדות או חיי חברה ובלי להיות כבולה לתפריטים לנצח.

גישה לשנה שלמה עכשיו במחיר מיוחד של 274₪ 6x תשלומים!

מה כוללת התכנית?

01

קורס חיטוב חכם

סדרה של סרטוני הדרכה ממוקדים + דפי עזר להדפסה, יכוונו אותך צעד-אחר-צעד במהלך כל שלב: מהרכבת תפריט (מגוון, גמיש, משביע ומותאם לירידה במשקל לפי הנתונים האישיים שלך), ועד להתנהלות בארוחות שישי ומסעדות, כדי שלא תצטרכי לחכות שבועות ארוכים בשביל “ארוחה מותרת”.

02

תפריט מותאם אישית

כדי שיהיה לך הכי קל ופשוט להתחיל:
אחרי מילוי שאלון, ארכיב לך תפריט ראשוני מותאם, לפי משקל ופעילות, העדפות ומגבלות.

03

מתכונים

תכנית את מקבלת גם מתכונים דלי קלוריות וקלים להכנה (מסווגים לפי מנות, כדי שלא תצטרכי לחשב שום דבר) וגם תלמדי לחשב ולשלב מתכונים אישיים שלך בתוך המסגרת.

04

שקילות, מעקב ושינויים

אין שום צורך להגיע לשקילות אצל יועץ. את תבצעי שקילה מדי יום בבית, תזיני את השקילות במעקב המשקל שלך באתר, ולפי קצב הירידה במשקל, תלמדי בדיוק מתי ואיך לבצע שינויים בתפריט.

05

אימונים

התכנית כוללת תוכניות אימוני כוח לבית ולחדר כושר, עם סרטון הדגמה והסבר לכל תרגיל + התאמות למתחילות במידות גדולות. האימונים הם יעילים לחיטוב ומיצוק הגוף לצד התזונה, ומורכבים לפי אותה החלוקה בה אני אישית מתאמנת.

06

תמיכה

קבוצת פייסבוק סגורה ללקוחות.

לייב שאלות ותשובות בזום אחת לשבוע (גישה לשלושה חודשים).

תמיכה טכנית ומענה על כל שאלה לגבי התנהלות התכנית במייל support@adiblonder.com

רוצה לקבל גישה לשנה שלמה בהשקעה של רק 274₪ 6x תשלומים?

מה קורה אחרי הרכישה?

01

ישר אחרי הרכישה, את תקבלי מייל עם:
א. קישור להתחבר לאזור האישי שלך באתר
ב. קישור הצטרפות לקבוצת פייסבוק סגורה ללקוחות
ג. קישור למלא שאלון, בעזרתו אני ארכיב לך תפריט ראשוני לירידה במשקל לפי נתונים אישיים.

02

תוך 72 שעות, את תקבלי למייל תפריט ראשוני + סרטון שמראה לך בדיוק איך הרכבתי אותו, שלב-אחר-שלב, כדי לעזור לך בתהליך הלמידה. המטרה היא שתלמדי איך לבחור מאכלים ולגוון בתפריט מיום-ליום לפי העדפות אישיות, ועדיין להישאר בתוך מסגרת קלורית מדויקת לירידה עקבית במשקל, בלי לחכות לפגישה עם יועץ תזונה (בדיוק מה שאחרים לא רוצים שתדעי😉).

03

בינתיים, את תתחילי לצפות בסרטוני הקורס, שילמדו אותך את כל מה שאת צריכה לדעת על מנת להצליח בתהליך ולשמור על משקל היעד בקלות לטווח הארוך.

רוצה לקבל גישה לשנה שלמה בהשקעה של רק 266₪ 6x תשלומים?

המסלולים שלי

חיטוב חכם

גישה לשנה + הרכבת תפריט אישי
400
274 x6 תשלומים

*או תשלום בודד של 1,597 ש"ח
 • הרכבת תפריט מותאם אישית + סרטון מודרך על השיטה
 • גישה מלאה לקורס אונליין
 • מחשבון קלורי אונליין
 • תפריטים לפי קלוריות ואינדקס תחליפים לגיוון
 • תכניות אימון לבית, לחדר כושר, לכל רמה
 • יומן תזונה אונליין למעקב קלוריות
 • מתכונים לפי קלוריות ו"מנות" באינדקס
 • מעקב משקל אונליין
 • קבוצת פייסבוק סגורה לתמיכה
 • *לנרשמות החודש: גישה לתכנית לשנה שלמה
 •  
פופולרי

חיטוב חכם + ליווי אישי

החבילה הבסיסית + 4 שיחות זום עם עדי
400
428 x6 תשלומים

*או תשלום בודד של 2,497 ש"ח
 • 4 שיחות ליווי שבועיות עם עדי של 30 דקות (קישור לקביעה יישלח לאחר הרכישה)
 • הרכבת תפריט מותאם אישית + סרטון מודרך על השיטה
 • גישה מלאה לקורס אונליין
 • מחשבון קלורי אונליין
 • תפריטים לפי קלוריות ואינדקס תחליפים לגיוון
 • תכניות אימון לבית, לחדר כושר, לכל רמה
 • יומן תזונה אונליין למעקב קלוריות
 • מתכונים לפי קלוריות ו"מנות" באינדקס
 • מעקב משקל אונליין
 • קבוצת פייסבוק סגורה לתמיכה
 • *לנרשמות החודש: גישה לתכנית לשנה שלמה

למה השיטה הזו מצליחה?

01

מסגרת מדויקת ליישם גרעון קלורי

הורדת גלוטן, סוכר, אוכל מעובד, מיצים מוגזים ואולי הורדת לגמרי פחמימות. ניסית צום לסירוגין או מיץ לימון בבוקר, אבל…

הדרך היחידה לרדת במשקל, היא לאכול פחות קלוריות ממה שהגוף שלנו שורף בצורה עקבית. גרעון קלורי זה העיקרון המדעי היחידי אשר נחוץ לירידה במשקל, ואין עליו ויכוח ממכון וינגייט ועד אוניברסיטת הרווארד. לא “לחבר שומן ופחמימה”, ”שעות אכילה”, “להימנע מגלוטן/סוכר/שתייה מוגזת” או כל ”טריק” שמושך את הלחיצות שלנו על כתבות לייפסטייל.

02

למה תפריטים קבועים לא עובדים

אולי עשית כבר תפריט לפי קלוריות, ומהר התייאשת כי המשקל בקושי ירד, או עלה בחזרה ברגע שחזרת לאכול רגיל. 

התפריט לא היה מספיק מדויק כדי לראות ירידה עיקבית, והיה כל כך מוגבל שלא יכלת להתמיד בו. נשברת מפיתויים בארוחות משפחתיות ומסעדות, או מחשקים בבית בערב.

בחיטוב חכם, את תלמדי את השיטות שלי לייצר מקסימום נפח ושובע בתוך המסגרת הקלורית, תספקי חשקים דרך תזונה גמישה שמאפשרת לשלב מתוקים ומתכונים, ותלמדי לשלב מסעדות, ארוחות משפחתיות ועוד.

03

תוכניות אימון

ניסית “אימון לשריפת שומנים” ביוטיוב או אימוני “עיצוב וחיטוב” בסטודיו, ולא ראית תוצאות? האימונים שלך שורפים הרבה פחות קלוריות ממה שאת חושבת, ואין שום תרגיל ששורף שומן באזור ספציפי (כמו בטן/ירכיים). 

רק גרעון קלורי יוריד שומן מכל הגוף, ובשלב מסוים, גם מהאיזורים העיקשים.

את תשרפי רק 50-150 באימון טיפיקאלי, כאשר בקילו של שומן יש מעל 7,000 קלוריות! התזונה היא הרבה יותר משמעותית לשריפת שומן.

התכנית כוללת תכניות אימון לחיזוק ועיצוב שרירים עבור מראה חטוב ושימור קצב חילוף חומרים בריא.

היי, אני עדי

אני יועצת תזונה ומאמנת כושר
אני עוזרת לנשים לרדת במשקל בעקביות ולחטב את הגוף.
בניגוד ליועצים שממציאים “שיטות” כמו לצום לסירוגין או להחליף ארוחות באבקות, אני מלמדת איך ליישם את העקרונות נחוצים לירידה במשקל דרך ארוחות שגרתיות.

בשונה מהרבה יועצים שאינם מגיעים מתחום הכושר, אני מיישמת עקרונות של תזונת ספורט לאוכלוסייה הכללית. תזונת ספורט מתמקדת בחיטוב הגוף ולא רק ירידה כללית במשקל (אלא ירידה משמעותית באחוז שומן ויצירת מראה מוצק ומעוצב.

שאלות נפוצות

התכנית מורכבת מסדרה של הדרכות וידאו ותמיכה של כלים נוספים כמו מעקב משקל, יומן תזונה (לבחירת מאכלים והצגת הקלוריות ומאקרו נוטריינטים היומיים), תכניות אימון אשר ניתנות להדפסה ולצפייה בסרטוני הדרכה אונליין, מתכונים, ועוד. הסדרה הדרכות וידאו “חיטוב חכם” ילמדו אותך איך להשתמש בכלים אלו, יחד עם הסברה, צעד-אחר-צעד, על הרכבת תפריט מותאם אלייך, בחירות נכונות גם מחוץ לתפריט, שמירה על מוטיבציה, תכנון ודיוק, איך ומתי לקחת הפסקות ועוד. הסרטונים בנויים בצורה שמשקפת את תהליך הליווי אישי שעדי מעבירה עם לקוחות, רק ללא שיחות אישיות אלא הדרכות מוקלטות וערוכות במסודר לחווית לימוד ברורה בזמנך החופשי.

אם הינך נמצאת במשקל נמוך / תת משקל, אך לא חטובה / עם בטן תחתונה בולטת ואין לך שומן להוריד (את באחוז שומן נמוך) ואת רק צריכה לבנות מסת שריר – התכנית אינה מתאימה לך (היא מתאימה לירידה במשקל בצורה מחטבת, בין אם זה 3 קילו או 20+ קילו). אך יש הרבה נשים שאינן במשקל גבוה אבל כן רוצות להוריד שומן (לרוב נשים בין 54-68 קילו) שאומרות לי שהן לא רוצות לרדת במשקל אלא ״רק להתחטב״. בדרך כלל נשים בטווח הזה כן צריכות להוריד לפחות 3-5 קילו כדי להגיע לרמת חיטוב הויזואלי שהן מדמיינות – כי הן רוצות להוריד שומן, ולשומן – כמובן, יש משקל.
אם את לא בטוחה אם את נכנסת לקטגוריה הזאת, אני ממליצה לצפות
בסרטון הזה.

חיטוב = לרדת במשקל בצורה מדויקת, זאת אומרת לרדת במשקל תוך שימור מסת שריר, כדי שמרבית מהמשקל יגיע משומן ובכך נרד באחוז השומן – גם אם הירידה במשקל היא רק ירידה של 3-5 קילו.

לאחר הרכישה, את תקבלי שני מיילים: הראשון עם הסיסמא שלך, והשני עם הנחיות להתחלה וקישור להתחברות לתכנית. ניתן להתחבר מהמחשב או מהנייד, אך מומלץ לצפות בהדרכות וידאו מהמחשב לנוחות מירבית.

 

התכנית אונליין אינה כוללת שיחות אישיות עם עדי מהסיבות המפורטות למעלה אך לזמן מוגבל כוללת גישה של 3 חודשים לשיחות קבוצתיות (בקבוצות קטנות) בזום מדי שבוע עם עדי, בה כל המשתתפות מוזמנות להגיש שאלות ולקבל תשובות בלייב. התכנית בנויה בצורה מקיפה בה אין צורך בשיחות אישיות ואת מוזמנת להתקדם בקצב שלך בלי להיות תלויה באף אחד ובלי לחכות שעות או יום שלם למענה בכל פעם שאת רוצה להכניס משהו לפה. 

את יכולה גם בזמן אמת להתחבר לאתר, ולחפש את המידע הרלוונטי שאת צריכה – כמו מה לאכול במסעדות השונות, מה לעשות בארוחת שישי, מה לעשות אם הייתה לך חריגה מאוד גדולה, איזה נשנושים את יכולה לבחור, איך לחשב קלוריות במתכון או איך לשלב מוצר שמצאת בסופר ועוד.

התכנית כוללת מגוון רחב של הדרכות, כלים לחישוב ומעקב אונליין, תפריטים מוכנים להתחלה מהירה ומסגרות ברורות להרכבת תפריט לפי כל טווח קלורי מרשימת מאכלים מגוונת, וגם קבוצת פייסבוק סגורה ללקוחות, בה תהייה תמיכה נוספת מעדי, הצוות, ולקוחות ותיקות יותר.

הדברים היחידים שאת צריכה אלו משקל מזון סטנדרטי, ואם את מתאמנת בבית – מזרן פילאטיס או שטיח ומומלץ גם גומיות התנגדות אך לא חובה. 

את לא צריכה תוספי תזונה או מאכלים מיוחדים. לצמחוניים וטבעוניים – אני כן ממליצה על מוצרים עשירים בחלבון אשר ייתכן שלא ניסית בעבר שאת יכולה למצוא בסופר.

בהחלט! עדי בעצמה היא צמחונית. אינדקס התחליפים כולל מגוון רחב של מוצרים מן הטבע, וקיים גם שיעור מלא המסביר על שילוב חלבון מן הצומח. בנוסף, יש מגוון מתכונים טבעוניים לגיוון.

מהרגע שרכשת את התכנית, יש לך גישה לשנה שלמה! את יכולה לקחת את הזמן, ולפי הצורך, גם לקחת הפסקה בעת חופשה או תקופה מאתגרת. ישנם גם שיעורים שלמים שיסבירו לך איך לשמור בסיטואציות שונות, איך לקחת הפסקות בלי לעלות במשקל, ועוד.

התכנית מתאימה רק לחיילות שיכולות להביא את מרבית הארוחות שלהן מהבית. יש לציין שככל שיש לנו פחות שליטה על המאכלים ופחות זמינות לבצע פעילות ספורטיבית, התהליך יהיה יותר מאתגר.

התכנית מובנת עבור נשים בלבד כרגע, אך תתכוננו להגעה של תכנית לגברים בקרוב:) 

מרבית המוצרים שנמצאים באינדקס הם מוצרים טבעיים, כמו דגנים, ירקות, פירות, חלבון מן החי והצומח כגון קטניות, ועוד, אך חשוב לשים לב שחולי צליאק צריכים לבצע את הבירור המקיף לוודא שמאכל אינו רק נטול מגלוטן באופן טבעי אלא גם קיבל אישור שלא נכנס למגע בקו ייצור עם מוצרי גלוטן אחרים.

התכנית הזאת אינה מבצעת את הבקרה הזאת ולכן יש לקחת בחשבון שזאת אחריות האישית של המשתתפת בתכנית לעבור על התוויות מזון מוצרים ארוזים שונים לוודא שאין שם אלרגנים שהינה רגישה אליהם. 

התכנית אינה מיועדת למתן טיפול או התאמה למחלות כרוניות – אך כל אחת יכולה ליישם את העקרונות שלה לאחר קבלת הנחיות ומגבלות מהרופא שלה.

בהחלט! הסיבה העיקרית שקשה יותר לרדת במשקל מעל גיל 40 היא כי אנחנו נותות לזוז פחות, לאבד מסת שריר, ולהכניס הרבה מוצרים “בריאים ומיוחדים” לתזונה שלא ידענו שיש בהם מלא קלוריות.

מספרים עליי

“לא האמנתי שאני בכלל מסוגל להיות במשקל של 5.5 קילו פחות”

“בא לי לצעוק לכולם: עצרו רגע, יש נוסחת קסם פשוטה לבעיה העולמית של השמנה”

“יכלתי להתאים ולבחור מה אני אוכלת לפי האורח חיים וחשקים שלי”

“למדתי שאפשר לשלב הכל במידתיות, ועדיין לרדת במשקל”

המסלולים שלי

חיטוב חכם

גישה לשנה + הרכבת תפריט אישי
400
274 x6 תשלומים

*או תשלום בודד של 1,597 ש"ח
 • הרכבת תפריט מותאם אישית + סרטון מודרך על השיטה
 • גישה מלאה לקורס אונליין
 • מחשבון קלורי אונליין
 • תפריטים לפי קלוריות ואינדקס תחליפים לגיוון
 • תכניות אימון לבית, לחדר כושר, לכל רמה
 • יומן תזונה אונליין למעקב קלוריות
 • מתכונים לפי קלוריות ו"מנות" באינדקס
 • מעקב משקל אונליין
 • קבוצת פייסבוק סגורה לתמיכה
 • *לנרשמות החודש: גישה לתכנית לשנה שלמה
 •  
פופולרי

חיטוב חכם + ליווי אישי

החבילה הבסיסית + 4 שיחות זום עם עדי
400
428 x6 תשלומים

*או תשלום בודד של 2,497 ש"ח
 • 4 שיחות ליווי שבועיות עם עדי של 30 דקות (קישור לקביעה יישלח לאחר הרכישה)
 • הרכבת תפריט מותאם אישית + סרטון מודרך על השיטה
 • גישה מלאה לקורס אונליין
 • מחשבון קלורי אונליין
 • תפריטים לפי קלוריות ואינדקס תחליפים לגיוון
 • תכניות אימון לבית, לחדר כושר, לכל רמה
 • יומן תזונה אונליין למעקב קלוריות
 • מתכונים לפי קלוריות ו"מנות" באינדקס
 • מעקב משקל אונליין
 • קבוצת פייסבוק סגורה לתמיכה
 • *לנרשמות החודש: גישה לתכנית לשנה שלמה

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc.

Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc