חיטוב חכם

לרדת במשקל, להתחטב, ולעצב גוף חזק עם תכנית מודרכת ומקיפה עד היעד.

בואי נתחיל מהשאלה שקורצת לכולנו….

למה רוב הדיאטות לא עובדות?

הדרך היחידה לרדת במשקל, היא לאכול פחות קלוריות ממה שהגוף שלנו שורף, זאת אומרת, להיות ב”גרעון קלורי”. זה העיקרון המדעי היחידי שהוכח מחקרית. כל “שיטה” או “דיאטה מיוחדת” שגורמת לירידה במשקל, עובדת רק אם היא גורמת לך לאכול פחות קלוריות.

אם את עוד לא מכירה את המושג “גרעון קלורי” וכבר ניסית הכל לירידה במשקל, תצפי בסרטון הזה:

הבעייה היא…

כל דיאטה שמתבססת רק על אלימינציה של מאכלים ספציפים או הגבלה של שעות אכילה וכו’ – לא באמת מלמדת שום דבר על קלוריות, לא תמיד מבוצעת תחת מעקב קלורי ברור, ולא בהכרח משאירה אותך בגרעון קלורי עיקבי – ולכן, רוב הדיאטות – לפעמים עובדות, ולפעמים לא, ולרוב לא מביאות לירידה משמעותית עיקבית במשקל מדי שבוע.

למה הדיאטה לא עבדה?

 • קטוגני
 • צום לסירוגין
 • טבעי / לא מעובד
 • תפריט
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

אז אם אנחנו יודעים איך יורדים במשקל... מהן הטעויות הנפוצות שמשאירות אותך תקועה?

טעות #1

לדוגמה, בשני תמרים יש לך יותר קלוריות מחצי קילו של קישוא. הרבה נשים לא מבינות כמה מאכלים מאוד דחוסים בקלוריות יש בתזונה שלהן, וכמה בקלות כמות הקלוריות יכולה להצטבר בנפח קטן של אוכל.

טעות #2

אישה ממוצעת תשרוף רק 100 קלוריות בריצה של 2 קילומטר, ואף פחות באימון יוגה / פילאטיס / אימון יוטיוב טיפיקאלי. 100 קלוריות זה שווה ערך לקלוריות בתמר אחד עם אגוז בפנים – משהו שהרבה נשים אוכלות לפני אימון – אז בפועל, לא באמת שרפת שום דבר בנטו באימון הזה. תקחי בחשבון, שגם ככה את בטח לא מתאמנת 7 ימים בשבוע, אז גם אם שרפת 100 קלוריות 3 פעמים בשבוע, זה יוצא בסך הכל ממוצע של 42 קלוריות ליום. זה כלום! בקילו שומן בגוף יש לך יותר מ-7,000 קלוריות,

לכן: זה הרבה יותר הגיוני להפחית קלוריות דרך התזונה כדי לרדת במשקל, ולבצע באימוני כוח ככלי לשימור ובניית מסת שריר כדי להשפיע על הרכב הגוף. כלל שנשמר יותר שריר, פורפורציונלית – נוריד יותר שומן ובכך ניראה חטובים יותר.

טעות #3

  1. הן לא מדויקות / מפורטות מספיק (למשל, זה נפוץ להגיד ללקוחות “ירקות חופשי” מחוסר סבלנות להסביר, אבל בגמבה אחת יש 60 קלוריות – אז בוודאי שקל לחריגות האלו ואחרות להצטבר)
  2. הן לא מלמדות אותך איך לחסוך חריגות גדולות בסופש על ידי בחירות נכונות יותר (בכתבה בברקוד – התגלה שאפילו בסלט ערמונים של קפה ג’ו היו 2,000 קלוריות! תחשבי כמה קלוריות במנה פחות בריאה, שאת “בסך הכל אוכלת בסופש”?)

הן לא גמישות מספיק כדי לאפשר לך להתמיד. הרבה דיאטות הן נורא מוגבלות. את מקבלת כמה אופציות מצומצמות לכל מנה, ואת לא יכולה להכין לעצמך מתכונים, לשלב חטיפים, או להכניס שום מאכל שאינו מהרשימה. מהר מאוד את נופלת לפיתויים וחשקים למתוק, וברגע שאת נשברת, את מוותרת לגמרי.

מה תלמדי בתכנית

חיטוב חכם

הרכבת תפריט אישי מותאם לקלוריות

תשתמשי במחשבון אונליין שלנו כדי לחשב את הקלוריות לתפריט ההתחלתי שמתאים לקצב ירידה במשקל אידיאלי עבורך

אינדקס תחליפים וקריאת תויות מזון

תבחרי אם את מעדיפה מסגרת מוגדרת או ללמוד לגוון ולשלב אינסוף מוצרים מחוץ לאינדקס, לפי קלוריות, בשביל מקסימום גמישות.

שובע: השיטות של עדי לאכול יותר ולהרזות

דיאטות נכשלות בגלל רעב וחשקים! נלמד איך אפשר לשלב מתוקים/חטיפים, ואיזה מאכלים יוסיפו הרבה נפח וטעם לתפריט במעט קלוריות.

בחירות נכונות במסעדות כדי לא להתקע בתהליך

ידעת שארוחה "בריאה" בבית קפה יכולה להגיע ל-2,000 קלוריות? נלמד איך החלפות קטנות יאפשרו לנו לצאת למסעדות בלי להתקע במשקל.

מיינדסט להצלחה

נלמד שיטות להתמדה, פיתוח מיינדסט של נחישות, איך לחזור למסלול אחרי חריגה, מתי ואיך לקחת הפסקות ואיך לחסוך המון זמן דרך תכנון.

מעבר לאכילה אינטואטיבית

המטרה אינה להשאר עם תפריט לנצח אלא ללמוד להטמיע הרגלים ושינויים בתזונה ובאורח חיים שיאפשרו לנו לשמור על המשקל לטווח הארוך אחרי הדיאטה, בלי להמשיך לעקוב אחר תפריט/קלוריות.

נעים להכיר,

אני עדי

אני עוזרת לנשים לרדת במשקל בעיקביות ולחטב את הגוף 

אני מלדמת ונותנת כלים לאפשר לכל אישה להמשיך לרדת ולשמור על המשקל לכל החיים *לבד* ללא תלות בתפריטים או יועץ תזונה לנצח –

בניגוד ל”שיטות” כמו לצום חצי יום או להחליף ארוחה באבקה, אשר יוצרים תלות ומונעים מהלקוח להסתדר עם ארוחות נורמליות בחיים האמיתיים, אני נותנת כלים כדי לרדת במשקל בצורה יותר מדודה, עיקבית וגמישה.

בשונה מיועצי תזונה שאינם מגיעים מתחום הכושר, ההתמקדות שלי בתזונת ספורט ספציפית, גורמת לי להכווין לא רק לירידה כללית במשקל, אלא לירידה יעילה באחוז שומן (חיטוב)

ליוויתי מגוון רחב של נשים עם יעדים ונקודות התחלה שונות בתהליכי ירידה במשקל וחיטוב הגוף

מגוון הנשים שליוויתי, כל אחת עם האתגרים הייחודיים לה, לימדו אותי לא פחות ממה שאני לימדתי אותן. 

למדתי שתהליך ירידה מ100+ קילו הוא שונה מאוד מנטלית מאשר מתהליך שמתחיל מ-60 קילו, ודורש תכנית פעולה גמישה מספיק להתמדה ארוכת טווח אך גם יעילה מספיק כדי לראות תוצאות עיקביות למניעת איבוד מוטיבציה.

למדתי איך לקצר זמני הכנה של אוכל כדי לאפשר לאמאות ל-3 במשרה מלאה להשיג תוצאות בלי לוותר על זמן איכות עם המשפחה.

למדתי איך לעזור לחיילות להציר היקפים גם כשהבחירות אוכל מוגבלות וצריך להתכונן מראש לשבוע.

ובעיקר, למדתי כמה שנשים הן עם חזק, נחוש, ומפתיע. 

לכל אישה יש סיפור אישי מורכב להסביר את הקילוגרמים שהצטברו. לרוב זה שילוב של שנים של חשיפה למידע מטעה וגימיקים, קשיים אמוציונלים וחוסר שגרה. המטרה שלי היא לא רק ללמד לפתח מודעות כדי לדעת איך לצמצם קלוריות אלא גם לתת מספיק כלים כדי להקל על התהליך ככל שניתן – לאפשר גמישות והתאמה לאורח החיים האישי של כל אחת, בלי מאכלים אסורים או תפריט מוגבל אלא מגוון אפשרויות מספקות ומשביעות בתוך הטווח הקלורי, כדי לאפשר לתהליך להיות ישים גם בחיים לחוצים.

מה לקוחות מספרות?

איך מתנהלת התכנית?

סדרת סרטוני הדרכה ודפי עזר לתכנית תזונה

את תתחילי את התהליך עם סרטוני עזר בהם עדי מסבירה על כל שלב בתהליך - אותם שלבים שהיא עוברת יחד עם לקוחות בליווי אישי. מעבר לבסיס הטכני של הרכבת המסגרת הקלורית ותפריט, השיעורים כוללים נושאים פרקטיים שיקלו על התהליך: איך לשלב מתכונים, איך לאכול בחוץ בתוך המסגרת, מוטיבציה, פתרונות לרעב וחשקים, טריקים ומוצרים מיוחדים שעוזרים לעדי ולקוחותיה להתמיד, ועוד.

כלים נוחים למעקב

>> את יכולה לבחור בין אינדקס תחליפים אם את רוצה מסגרת מצומצמת ופשוטה, או עם המעקב קלוריות אונליין, בו תוכלי להוסיף ליומן מוצרים עם ערכים מחושבים.
>> בנוסף, יש לך כלי מעקב בו תוכלי לרכז את השקילות ולראות גרף מעקב.
>> את לא צריכה דף ועת לחישוב קלוריות שלך - יש לנו מחשבון אונליין עבורך!

תכניות אימון עם סרטונים והסברים

בין אם את יכולה להתאמן 3 פעמים בשבוע או 5 פעמים, בבית או בחדר כושר, וגם אם את עם עודף משקל כבד וצריכה תרגילים מותאמים לכך - יש לנו תכנית אימונים שמתאימה לך לבחירה. את תוכלי להדפיס דפי מעקב, ולצפות בסרטונים והסברים של כל תרגיל מהמחשב או מהנייד. התכניות הן לאימוני כוח המורכבים ליעילות של עיצוב גוף נשי חטוב וחזק.

בונוסים

מאגר מתכונים טעימים ומשביעים לפי קלוריות

מי אמר שדיאטה צריכה להיות משעממת? בתכנית את תקבלי גישה למתכונים האהובים על ידי עדי, כולל ארוחות בוקר, תבשילים וגם מתוקים.
את תוכלי לשלב בקלות כל מתכון לי המנה / קלוריות.

בדיקת התפריט וחישוב קלורי

התכנית כולתת הדרכה מלאה וכלים נוחים להרכבת תפריט גמיש לפי הקלוריות המתאימות לך לירידה במשקל - אבל - זה מובן שבהתחלה את עלולה לפקפק ולתהות אם את לומדת ומבצעת נכון, ובשביל זה - יש לך אפשרות לשלוח את התפריט שהרכבת לבדיקה, ישר אחרי השיעור הרלוונטי, בשביל הביטחון שהבנת נכון:)

קבוצת תמיכה בפייסבוק

שינוי אורח חיים והתמודדות עם אתגרים חדשים הם תהליכים שיותר קל לעבור ביחד מאשר לחו. כדי לתמוך בנשים התותחיות שעוברות את התכנית, ישנה קבוצת פייסבוק סגורה למשתתפות בה תוכלו לשתף ולתמוך אחת בשנייה, וגם לשאול מדי פעם שאלות בלייב מול עדי במועדים קבועים מראש.

כמה יעלי לי להשקיע בעצמי?

החבילות שלנו:

ליווי אישי

תכנית ליווי אישי של חודשיים עם עדי בלונדר
2,000 חודשיים
 • הרכבת תפריט אישי ותכנית אימונים
 • שיחה בזום של שעה להדרכה
 • 7 שיחות מעעקב בזום (אחת לשבוע)
 • לא כולל גישה לתכנית אונליין
 • לא כולל יומן תזונה אונליין
 • לא כולל קבוצת פייסבוק סגורה
 • ללא פריסת תשלומים

חבילת ההצלחה

תכנית אונליין "חיטוב חכם" + חודש ליווי אישי
3996
2,597 שנה בתכנית אונליין + חודש ליווי אישי
 • רק 230 ש"ח לחודש בפריסה ל-12 תשלומים
 • כל מה שכלול התכנית אונליין וגם...
 • 5 שיחות אישיות בזום
 • חישוב הקלוריות והרכבת התפריט יחד עם עדי
 • התאמת תכנית אימונים לפי שילוב מיוחד של ציוד
מומלץ

תכנית אונליין

תכנית חיטוב חכם, ללא שיחות אישיות
1,996 גישה שנה לתכנית אונליין
 • רק 177 ש"ח לחודש בפריסה ל-12 תשלומים
 • גישה מלאה לקורס אונליין
 • מחשבון קלורי אונליין
 • תפריטים לפי קלוריות ואינדקס תחליפים לגיוון
 • תכניות אימון לבית, לחדר כושר, לכל רמה
 • יומן תשונה אוניין למעקב קלוריות
 • מתכונים לפי קלוריות ו"מנות" באינדקס
 • מעקב משקל אונליין
 • קבוצת פייסבוק סגורה לתמיכה
 • לייבים קבוצתיים של שאלות / תשובות

מה קורה אחרי הרכישה?

“אבל כבר עשיתי תפריט בעבר, וזה לא עבד. איך התכנית הזאת שונה?”

גם אני עשיתי תפריט בעבר! וגם מרבית מהלקוחות שעברו איתי תהליך ליווי אישי, וירדו 10+ קילו, הגיעו אליי אחרי שכבר ניסו תכניות תזונה מוכרות וקובצות הרזייה. תצפו בסרטון הבא להבין למה תפריטים ותהליכים רבים נכשלים, ואיך התכנית הזאת יכולה להוציא אותך מהלופ מאינסופי הזה.

שאלות נפוצות

התכנית מורכבת מסדרה של הדרכות וידאו ותמיכה של כלים נוספים כמו מעקב משקל, יומן תזונה (לבחירת מאכלים והצגת הקלוריות ומאקרו נוטריינטים היומיים), תכניות אימון אשר ניתנות להדפסה ולצפייה בסרטוני הדרכה אונליין, מתכונים, ועוד. הסדרה הדרכות וידאו “חיטוב חכם” ילמדו אותך איך להשתמש בכלים אלו, יחד עם הסברה, צעד-אחר-צעד, על הרכבת תפריט מותאם אלייך, בחירות נכונות גם מחוץ לתפריט, שמירה על מוטיבציה, תכנון ודיוק, איך ומתי לקחת הפסקות ועוד. הסרטונים בנויים בצורה שמשקפת את תהליך הליווי אישי שעדי מעבירה עם לקוחות, רק ללא שיחות אישיות אלא הדרכות מוקלטות וערוכות במסודר לחווית לימוד ברורה בזמנך החופשי.

לאחר הרכישה, את תקבלי שני מיילים: הראשון עם הסיסמא שלך, והשני עם הנחיות להתחלה וקישור להתחברות לתכנית. ניתן להתחבר מהמחשב או מהנייד, אך מומלץ לצפות בהדרכות וידאו מהמחשב לנוחות מירבית. אם בחרת בחבילת ההצלחה, את תקבלי מייל עם קישור לקביעת השיחת זום הראשונה שלך תוך 24 שעות.

התכנית אונליין בחבילה הבסיסית אינה כוללת שיחות אישיות עם עדי אך אך ניתן לבחור ב”חבילת ההצלחה” לתמיכה נוספת בתהליך (כוללת 5 פגישות בזום עם עדי), אך יש לקחת בחשבון שהתכנית בנויה בצורה מקיפה בה אין צורך בשיחות אישיות. התכנית כוללת מגוון רחב של הדרכות, כלים לחישוב ומעקב אונליין, תמיכה, וגם קבוצת פייסבוק סגורה ללקוחות, בה תהייה תמיכה נוספת מעדי, הצוות, ולקוחות ותיקות יותר.

אם הינך נמצאת במשקל נמוך / תת משקל, אך לא חטובה / עם בטן תחתונה בולטת – התכנית אינה מתאימה לך (היא מתאימה לירידה במשקל). מומלץ לשקול ליווי אישי לתהליך מותאם, דרך מילוי פרטים כאן. *על בסיס מקום פנוי. תיתכן רשימת המתנה.

בהחלט! עדי בעצמה היא צמחונית. אינדקס התחליפים כולל מגוון רחב של מוצרים מן הטבע, וקיים גם שיעור מלא המסביר על שילוב חלבון מן הצומח. בנוסף, יש מגוון מתכונים טבעוניים לגיוון.

בהחלט – מרבית המוצרים שנמצאים באינדקס הם מוצרים טבעיים, כמו דגנים, ירקות, פירות, חלבון מן החי והצומח כגון קטניות, ועוד. *יש לקחת בחשבון שזאת אחריות האישית של המשתתפת בתכנית לעבור על התוויות מזון מוצרים ארוזים שונים לוודא שאין שם אלרגנים שהינה רגישה אליהם. 

מהרגע שרכשת את התכנית, יש לך גישה לשנה שלמה! את יכולה לקחת את הזמן, ולפי הצורך, גם לקחת הפסקה בעת חופשה או תקופה מאתגרת. ישנם גם שיעורים שלמים שיסבירו לך איך לשמור בסיטואציות שונות, איך לקחת הפסקות בלי לעלות במשקל, ועוד.

התכנית מתאימה רק לחיילות שיכולות להביא את מרבית הארוחות שלהן מהבית. יש לציין שככל שיש לנו פחות שליטה על המאכלים ופחות זמינות לצע פעילות ספורטיבית, התהליך יהיה יותר מאתגר.

התכנית מובנת עבור נשים בלבד כרגע, אך תתכוננו להגעה של תכנית לגברים בקרוב:) לגברים שמעוניינים לעבור תהליך אישי, מומלץ לפנות דרך מילוי פרטים כאן. *על בסיס מקום פנוי. תיתכן רשימת המתנה.

הדברים היחידים שאת צריכה אלו משקל מזון סטנדרטי, ואם את מתאמנת בבית – מזרן פילאטיס או שטיח ומומלץ גם גומיות התנגדות אך לא חובה. את לא צריכה תוספי תזונה או מאכלים מיוחדים. לצמחוניים וטבעוניים – אני כן ממליצה על מוצרים עשירים בחלבון אשר ייתכן שלא ניסית בעבר שאת יכולה למצוא בסופר.

רוצה להתיעץ לפני הקנייה? תשלחי לי הודעה!

יש לך שאלה? את מוזמנת לפנות ל: support@adiblonder.com או לשלוח הודעה בוואטסאפ למספר  054-822-1661