ליווי אישי לירידה במשקל

תכנית ליווי עם תפריט דינאמי, תחליפים למקסימום גמישות, למידה והבנת תויות מזון כהכנה להתנהלות עצמאית בטווח הארוך, ושיחות שבועיות למעקב צמוד.

אתן לך את כל הכלים ותמיכה לרדת במשקל ולהתחטב...

מתעניינת בתכנית מותאמת אישית? תגללי למטה ליצירת קשר

המסגרת שלי

1. לוודא שאת בגרעון קלורי (עיקרון הבסיס לירידה במשקל)

בשביל זה, התהליך צריך להיות:

 1. מדויק. יש הרבה דיאטות של "ירקות חופשי" או "פשוט תורידי XYZ", בהן את יכולה לנוע במאות קלוריות לכאן או לכאן מיום ליום. אני יוצרת לך מסגרת שעוזרת לדייק. תקבלי הנחיות על דברים שלא לקחו את הזמן להסביר לך בעבר, ואת המודעות הזאת את תקחי איתך לכל החיים.
 2. פשוט לביצוע. אם את צריכה לחשוב יותר מדי לפני כל ארוחה, ברגע שאת תהיי רעבה או יהיו לך חשקים, את תאכלי את מה שהכי קל ונגיש באותו רגע, וכל פעם תחרגי מחדש מהמסגרת הקלורית, לכן אני משקיעה בהסברה, דפי עזר ופשטות - לרשותך רשימה של מאכלים מחולקים לפי קטגוריות, את לא צריכה לחשב קלוריות אלא לבחור מרשימת מאכלים, בה כבר חושבה לך כמות מותרת מכל מאכל.

2. לעזור לך להתמיד (כדי שתמשיכי לרדת עד היעד)

בשביל זה, התהליך צריך להיות:

 1. גמישות. כולנו מלאות מוטיבציה בהתחלה. "אני לא נוגעת בשום דבר מתוק 30 יום!" - רק שגם ככה הדיאטה שלך עלולה לצרוך הרבה יותר זמן מ-30 יום, ורוב הסיכויים שבעוד שבוע כבר לא תהייה לך את אותה מוטיבציה כשהחשק יהיה בשיאו - או, מה שתמיד קורה, פתאום יש ארוחה עם חברה או בן זוג וה"אתגר" הלך לפח ברגע אחד. למה לא לשלב? מותר מתוק, מותר מדי פעם ארוחה במסעדה - אבל צריך לדעת מה וכמה.
 2. שובע. ידעת שבכף אחת של חמאת בוטנים יש את אותה כמות קלוריות כמו בשליש קילו אבטיח? את לא צריכה להיות מורעבת כדי להיות בגרעון קלורי - ואני אלמד אותך איך לשבוע יותר בפחות קלוריות.
 3. תמיכה. יהיו נפילות. יהיו חריגות. יהיו אירועים חברתיים ויום מתסכל בעבודה או פשוט טעויות. בנקודה בה הרוב מוותרות לגמרי בגלל חריגה אחת, אני אהייה שם כדי לדאוג שאת לא מוותרת על המטרות שלך, ולהזכיר לך שעיקביות יותר חשובה משלמות, ואת עדיין יכולה להתקדם אחרי בלת"ם.

למי מתאים הליווי?

 1. לכל אחת שרוצה להוריד לפחות 4 קילו בצורה שפויה, עם דיאטה גמישה, בלי להימנע מפחמימות או מתוקים, בלי תלות באירובי ובלי הרעבה.
 2. לבעלות עודף משקל רציני שרוצות תהליך הגיוני וגמיש מספיק כדי שיהיה אפשרי להתמיד בו עד היעד שלנו - ולא רק לשבוע שבועיים. כשיש דרך ארוכה לפנינו, אולי 20+ קילו, אנחנו צריכות תהליך שמאפשר לשנו לספק חשקים, לאכול באירועים חברתיים וארוחות משפחתיות, מאפשר לנו להרגיש מקסימום שובע כדי שלא נתייאש מוקדם, ותהליך שמלמד ומפתח מודעות, לא רק נותן מסגרת לירידה מיידית במשקל אלא גם כלים להתגמש בחיים האמיתיים ולעשות בחירות נכונות בארוחות משפחתיות, מסעדות וחופשות שיאפשרו להמשיך לרדת ולשמור על המשקל לטווח הארוך. להצמד לתפריט אחד מקובע של ארוחות זה לא באמת ריאלי לתקופת זמן ארוכה (ואם תשאלו אותי - אפילו שבוע אחד בלי גיוון בארוחות זה לא ריאלי).

למי *לא* מתאים הליווי?

 1. הליווי הינו לטווח זמן מינימאלי של חודשיים. הוא אינו מיועד לנשים שרוצות מעט להתחטב בקילו אחד או שניים לקראת אירוע.
 2. הליווי אינו מתאים למי שאין באפשרותה להכין לעצמה ארוחות באופן מסודר. ניתן לשלב ארוחות מחוץ למסגרת באופן סביר (למשל, ארוחות משפחתיות בסופ"ש, ארוחה במסעדה אחת לשבוע, או הזמנה קבועה של ארוחה בעבודה, אם יש אפשרות בחירה), אבל כדי לראות התקדמות, אנחנו צריכות ליצור מסגרת מדידה במרביתה, שזה דורש פינוי מעט זמן לתכנון והרכבת הארוחות עם מוצרים בשבליטתינו.

מה זאת דיאטה גמישה?

אנחנו יודעים שכדי לרדת במשקל, אנחנו חייבים להיות בגרעון קלורי. למעשה, זהו הבסיס המדעי היחיד לכל תהליך ירידה במשקל והעיקרון היחיד שמוכח מדעית: לאכול פחות קלוריות ממה שהגוף שלנו שורף.

אבל יש דיאטות שלא פועלות לפי קלוריות. מה היתרון של מסגרת קלורית?

נכון, יש דיאטות בהן אין מעקב קלורי: למשל, קטוגנית, צום לסירוגין, ניקוי רעלים, ועוד ועוד ועוד – ולכן הדיאטות האלו כושלות הרבה פעמים. 

כל הדיאטות הטרנדיות למיניהן ו"שיטות" בסופו של דבר עובדות, רק אם הן גורמות לך לאכול פחות קלוריות. לפעמים אותה דיאטה במקרה גורמת לך לאכול פחות קלוריות, בשל המגבלות הרבות במבחר של מזון או שעות אכילה, אך בגלל שהצמצום הקלורי לא נמדד, ואין שום מעקב על כמות הקלוריות – הרבה פעמים אפשר להיתקע במשקל וסתם לרדוף אחרי הזנב של עצמך, למרות המגבלות הרבות.

אני בונה מסגרת של תפריט לפי טווח קלוריות שמתאים לך לירידה עיקבית של סביבות 1% משקל גוף בשבוע, על בסיס מנות של חלבון, פחמימה, ושומן (אני מחשבת לך כמויות וערכים של מוצרים מראש כדי שלא תספרי קלוריות אלא תבחרי מרשימה ארוכה של מנות מחושבות מראש, ופשוט תבצעי החלפות כרצונך בתוך המסגרת).

מה כוללת חבילת הליווי?

 1. קבלת תפריט לפי הנתונים האישיים, מותאם לקלוריות שמתאימות לך להתחלת התהליך. התפריט הינו גמיש, זאת אומרת, הוא בנוי לפי מסגרת של מנות, אותן תוכלי להחליף כרצונך לפי הכמות כדי לתת לך מקסימום מגוון בתוך המסגרת הקלורית.
 2. קבלת אינדקס תחליפים מסודר, דפי עזר שיעזרו לך להתמיד, הנחיות כלליות והנחיות לסיטואציות ספציפיות כמו ארוחות שישי, מסעדות, חשקים, מתכונים, ועוד.
 3. קבלת תכנית אימונים. (תכנית האימונים תורכב לפי הציוד שזמין לך בבית או בחד"כ או בלי ציוד – אך אם אין ציוד כלל, אני ממליצה במינימום להצטייד עם גומיות התנגדות. התכנית תהייה לפי הזמינות שלך - אני ממליצה בין 3-5 ימים בשבוע, סביבות 40 דקות אימון).
 4. שיחת ייעוץ ראשונה של שעה, להסביר על התפריט, תכנית אימונים ושאר ההנחיות לתחילת התהליך, ולאחר מכן,
 5. שיחת מעקב של 15-20 דקות כל שבוע בה נתעדכן לגבי המשקל והתקדמות, ונחליט בכל שבוע אם לבצע שינוי בתפריט או כל הנחיה אחרת. נדבר גם על סוגיות שונות כמו חריגות, ארוחות ואירועים מיוחדים, וכל בעיה או שאלה שתעלה בתהליך, כדי להתאים פתרונות יחד.
 6. בין השיחות השבועיות, ניתן לשלוח שאלה נקודתית בוואטסאפ ולקבל מענה תוך 24 שעות (לא כולל שישי/שבת).
 7. התכנית היא למשך חודשיים. זאת אומרת, כל חודשיים ניתן לחדש לפי הצורך, באותה מתכונת של שיחות שבועיות או במתכונת מצומצת יותר של מעקב דו-שבועי.

השלבים:

 1. תקבעי איתי שיחת היכרות בחינם כדי להבין אם התכנית מתאימה לך (תקראי עד הסוף לפני שאת קובעת בקישור למטה)
 2. במידה והתכנית מתאימה לך, אני אשלח לך קישור לתשלום, לאחריו תקבלי קישור למילוי שאלון על הפרטים האישיים שלך כגון משקל, אורח חיים, צרכים מיוחדים והעדפות באוכל ועוד.
 3. אחרי מילוי השאלון, את תקבלי קישור לקביעת השיחה הראשונה שלנו בזום. את תקבלי אישור מועד הפגישה וקישור לזום במייל.
 4. לפני הפגישה שלנו, אני אשלח לך מספר תכנים במייל, כגון תפריט, אינדקס תחליפים, תכנית אימונים, דף הנחיות ומסמכי עזר, הסברים, ומתכונים.
 5. בזמן השיחת זום שלנו, אני אעשה איתך שיתוף מסף בו נעבור אחד אחד על התפריט ותכנית אימונים שקיבלת, אינדקס התחליפים, ועוד, ואני אסביר לך על התהליך והנחיות בצורה מאוד ברורה וקלה ליישום. אענה על כל שאלה שיש לך קדימה, ונקבע את השיחת מעקב שלנו לשבוע קדימה.

עלות:

תכנית הליווי היא בעלות של 2,000 ש"ח לחודשיים בשני תשלומים, וכוללת את כל המפורט הנ"ל.

מתעניינת בתכנית מותאמת אישית? תשאירי פרטים ונבדוק אם הליווי שלי יכול להתאים לך:)

שאלות נפוצות

הדברים היחידים שאת צריכה אלו משקל מזון סטנדרטי, מזרן פילאטיס או שטיח. את לא צריכה תוספי תזונה או מאכלים מיוחדים. לצמחוניים וטבעוניים - אני כן ממליצה על מוצרים עשירים בחלבון אשר ייתכן שלא ניסית בעבר - כולם מצויים בסופר רגיל.

 • בהחלט! התפריט מתבסס קודם כל על מאכלים בסיסיים כגון חלבון (עוף/טונה/סלמון/יוגורט/קוטג/טופו/ביצים), פחמימות (אורז, ירקות, פירות) ושומן (אבוקדו, טחינה, שקדים). 
 • אני מתאימה לך את התפריט לפי המגבלות והעדפות אישיות שלך, וגם באינדקס תחליפים יש לך המון אפשרויות לפחמימות שאינן מכילות גלוטן.

כן - גם לטבעוניות יש אופציות לחלבון מן הצומח, רק קחי בחשבון שלא תוכלי להתבסס רק על קטניות (מפני שהן מכילות הרבה פחמימות ולכן הערך הקלורי מאוד גבוה) אלא גם תצטרכי לשלב מוצרים דלי קלוריות לבחירה מתוך רשימה כמו קמח סויה, טופו, סייטן, יוגורט גו, רצועות סויה, בוגר מן הצומח.

אדבר איך מראש על האופציות כאשר אכין לך תפריט מותאם.

 • בכללי בתהליך ירידה במשקל ארוך, אני כן מאמינה בשילוב ארוחות במסעדות כחלק משגרת חיים - עם הרבה מודעות לקלוריות ובחירות נכונות. 
 • *אבל*
 • בחודש הראשון שבו את בתהליך ירידה במשקל, ורק מתחילה ללמוד להעריך קלוריות - זה לא מומלץ:
 • כי את לא תדעי באמת להעריך את התגובה של המשקל שלך לגרעון הקלורי שנציב אם יש לך סטיות בלתי מדידות כל הזמן ממסעדות.
 • את עדיין לא יודעת טוב מספיק להעריך קלוריות כדי לעשות בחירות נכונות, וארוחה במדעה בקלות יכולה לעבור 2,000 קלוריות ולבטל שבוע שלם של גרעון קלורי.
 • החודש הראשון של ירידה במשקל הוא הכי קריטי ליצור מומנטום - אם את תאיטי את התהליך הזה על ידי חריגות קלוריות בתדירות גבוהה, ולא תרדי במשקל, סביר להניח שגם לא יהיה לך מוטיבציה להמשיך.
 • בתהליך הזה את תלמדי איך להכין מראש כמויות של אוכל לקחת איתך לעבודה - אוכל שגם ישביע וגם יהיה מופחת קלוריות מכל מה שתזמיני במסעדה.

ארכיב לך תכנית לפי הזמינות שלך, אני ממליצה מינימום 3 פעמים בשבוע ועד 5 פעמים בשבוע.

מספר שאלות שאני ממליצה לשאולת את עצמך לפני בחירת תכנית:

 1. האם אני רוצה את הליווי הזול ביותר או את הליווי המקצועי ביותר שיוביל אותי לתוצאות?
 2. אם עלות ממוצעת של יועץ תזונה בשוק הינה 450-600 ש"ח לפגישת אבחון, ובין 170-300 ש"ח לפגישת מעקב, האם הגיוני שאיש מקצוע  שהשקיע המון זמן וכסף בצבירת ידע וניסיון כדי להביא תוצאות, ישקיע זמן בהרכבת תפריט מותאם אישית, יעבור על הפרטים האישיים שלך, יעשה איתך שיחה מעמיקה של הסברה, פגישות מעקב ומענה לשאלות דחופות בוואטסאפ, במחיר שיוצא פחות משכר מינימום לשעה?
 3. אם במחיר של 200-300 ש"ח ברוטו לחודש, איש מקצוע צריך ללוות סביבות 150 לקוחות בחודש במקביל, האם ניתן לתת מענה אישי בצורה איכותית או כלל לזכור פרטים אישיים / סיטואציה של לקוח?

את כל הלקוחות שלי אני מלווה אישית ולא דרך מזכירה או אדם חיצוני, ולכן עלות הייעוץ משקפת את ערך הזמן האישי שלי כדי לתת מענה מספק לקבלת תוצאות. איני מעוניינת בשליחת תפריט חד פעמי ללא מעקב, ליווי, ומענה קשוב לשאלות כי זה לא יביא לתוצאות ללקוחות שלי.

מעדיפה לשלוח הודעה?

תשלחי לי הודעת וואטסאפ , תספרי לי על האורח חיים ומטרה שלך, ונחליט ביחד אם הליווי מתאים לך

במה הדרך שלי שונה מאחרים?

בעוד שהרבה אנשי מקצוע מאמינים בליווי עם תפריט לטווח ארוך, אני מעדיפה להעשיר את הלקוח בהרבה ידע, למידה של קריאת תוויות מזון והתנסות רבה עם החלפות של מוצרים מגוונים בתפריט כדי בסופו של דבר, ללמוד להסתדר לבד ולשמור על המשקל עם מקסימום שובע, גם בלי תפריט – באכילה אינטואטיבית או מעקב עצמי.

למה?

כי אני לא חושבת שזה כיף להצמד לתפריט כל החיים.

אני לא חושבת שזה נעים להשמין כל פעם שיוצאים לחופשה, או בכל תקופת חגים, או לפחד מארוחות משפחיות כי איננו יודעים איזה מאכלים יהיו יותר או פחות משמינים.

ללמוד על דחיסות קלורית, ועל איך לצמצם קלוריות בקלות בלי להתפשר על השובע וגיוון במהלך החיים האמיתיים בהם לא נוכל תמיד להצמד לתפריט, זה הכלי הכי משתלם שאתם תרכשו בליווי הזה – והכלי שהכי יעזור לכם לשמור על הגזרה לכל החיים.

בנוסף, יחד עם הידע וניסיון שלי עם אימוני כוח לעיצוב והידוק הגוף, אני דוחפת את הלקוחות שלי גם להטמיע אימוני כוח לשגרה, בין אם זה בבית או בחדר כושר, כדי לא רק לרדת במשקל, אלא לרדת כמה שיותר באחוזי שומן ולהשיג מראה חטוב.

מה ההבדל בין ירידה במשקל לבין חיטוב?

בתהליך של ירידה במשקל, אנחנו מאבדים גם מסת שומן, גם מסת שריר, וגם נוזלים. ככל אנחנו נהייה פחות פעילים ובפרט אם לא נבצע אימוני כוח, ולא נאכל כמות מספקת של חלבון – חלק גדול מהמשקל שיורד, יגיע ממסת שריר, ובפועל, לא ניראה מאוד חטובים למרות שאנחנו שוקלים פחות.

בוודאי כבר ראיתם גם הרבה אנשים רזים עם בטן תחתונה או גוף לא חטוב, למרות המשקל המאוד נמוך (ככה אני בעצמי התחלתי!). הגורם המכריע על המראה החטוב זה כמות המסת שריר בגוף.

שילוב של אימוני כוח, אפילו רק 3 בשבוע – זה מה שיעזור לנו לשמר מסת שריר, ובכך – יותר מהמשקל שיירד יגיע משומן, והתוצאה: מראה הרבה יותר חטוב.

מה לקוחות מספרים