ליווי אישי לחיטוב הגוף

תכנית ליווי עם תפריט דינאמי, תחליפים למקסימום גמישות, למידה והבנת תויות מזון כהכנה להתנהלות עצמאית בטווח הארוך, ושיחות שבועיות למעקב צמוד.

אתן לך את כל הכלים ותמיכה לרדת במשקל ולהתחטב...

>    בלי להימנע מפחמימות או מתוקים

>    בלי טרנד או “שיטה” או “סוד קסם” שאינו ישים לטווח ארוך

>    בלי להשקיע שעות אינסופיות באירובי

>    בלי להרגיש מיואשת ולבד

ü    תכנון ארוחות מגוונות לפי קלוריות

ü    לימוד ויישום של שינויים קטנים בתזונה והכנת אוכל שיעזרו לשמר תוצאות לטווח הארוך 

ü    תכנית אימון עם או בלי ציוד לביצוע בזמן ותדירות שנוחה לך

ü    שיחות שבועיות בוידאו למעקב ווהתאמות בתהליך לוודא שאת מגיעה עד היעד

בואי נדבר!

תספרי לי מה הנקודת התחלה שלך, היעד והקשיים שהיו לך עד עכשיו – שנחליט ביחד אם התהליך הזה מתאים לך.

למי זה מתאים?

1.     לבעלות עודף משקל שרוצות לרדת במשקל בצורה שפויה, עם דיאטה גמישה, בלי להימנע מפחמימות, בלי תלות באירובי ובלי הרעבה.

 

2.     לרזות אך לא חטובות שרוצות להתחיל תהליך של בניית מסת שריר לעיצוב והידוק של הגוף. יש כאן דגש רב על איכות האימונים, התקדמות עם עומס פרוגרסיבי וחשוב להדגיש – סבלנות. בניית שריר זהו תהליך שלוקח זמן אך מאוד מספק.

2

מה זאת דיאטה גמישה?

אנחנו יודעים שכדי לרדת במשקל, אנחנו חייבים להיות בגרעון קלורי. למעשה, זהו הבסיס המדעי היחיד לכל תהליך ירידה במשקל והעיקרון היחיד שמוכח מדעית: לאכול פחות קלוריות ממה שהגוף שלנו שורף.

אני מסבירה על זה בהרחבה בסרטון למטה- “איך לשרוף שומן”.

אבל יש דיאטות בהן לא עובדים לפי קלוריות

נכון, יש דיאטות בהן אין מעקב קלורי: למשל, קטוגנית, צום לסירוגין, ניקוי רעלים, ועוד ועוד ועוד – ולכן הדיאטות האלו כושלות הרבה פעמים.

כל הדיאטות הטרנדיות למיניהן ו”שיטות” בסופו של דבר עובדות, רק אם הן גורמות לך לאכול פחות קלוריות. לפעמים אותה דיאטה במקרה גורמת לך לאכול פחות קלוריות, בשל המגבלות הרבות במבחר של מזון או שעות אכילה, אך בגלל שהצמצום הקלורי לא נמדד, ואין שום מעקב על כמות הקלוריות – הרבה פעמים אפשר להיתקע במשקל וסתם לרדוף אחרי הזנב של עצמך, למרות המגבלות הרבות.

אני מסבירה על שיטות הדיאטות הפופולריות בסרטונים ביוטוב, למשל על דיאטה קטוגנית ועל צום לסירוגין:

דיאטה גמישה למעשה מתמקדת בכמה דברים:

1.     הפחתה מדידה של כמות הקלוריות שאוכלים

2.     שילוב של נוטריינטים חשובים: לא לרדת מתחת למינימום צריכה יומית של שומן, לדאוג להכניס מספיק סיבים תזונתיים, ולגוון במזונות.

3.     יצירת מקסימום שובע וסיפוק חשקים בתוך המסגרת הקלורית. זאת אומרת שכן אפשר לשלב מתוקים וחטיפים, כל עוד מרבית מהתזונה שלנו מגיעה ממאכלים בריאים ומזינים עם נפח משביע מסיבים תזונתיים ומים, ואנחנו לא אוכלים מעבר לכמות הקלוריות שהצבנו.

במה הדרך שלי שונה מאחרים?

בעוד שהרבה אנשי מקצוע מאמינים בליווי עם תפריט לטווח ארוך, אני מעדיפה להעשיר את הלקוח בהרבה ידע, למידה של קריאת תוויות מזון והתנסות רבה עם החלפות של מוצרים מגוונים בתפריט כדי בסופו של דבר, ללמוד להסתדר לבד ולשמור על המשקל עם מקסימום שובע, גם בלי תפריט – באכילה אינטואטיבית או מעקב עצמי.

למה?

כי אני לא חושבת שזה כיף להצמד לתפריט כל החיים.

אני לא חושבת שזה נעים להשמין כל פעם שיוצאים לחופשה, או בכל תקופת חגים, או לפחד מארוחות משפחיות כי איננו יודעים איזה מאכלים יהיו יותר או פחות משמינים.

ללמוד על דחיסות קלורית, ועל איך לצמצם קלוריות בקלות בלי להתפשר על השובע וגיוון במהלך החיים האמיתיים בהם לא נוכל תמיד להצמד לתפריט, זה הכלי הכי משתלם שאתם תרכשו בליווי הזה – והכלי שהכי יעזור לכם לשמור על הגזרה לכל החיים.

בנוסף, יחד עם הידע וניסיון שלי עם אימוני כוח לעיצוב והידוק הגוף, אני דוחפת את הלקוחות שלי גם להטמיע אימוני כוח לשגרה, בין אם זה בבית או בחדר כושר, כדי לא רק לרדת במשקל, אלא לרדת כמה שיותר באחוזי שומן ולהשיג מראה חטוב.

מה ההבדל בין ירידה במשקל לבין חיטוב?

בתהליך של ירידה במשקל, אנחנו מאבדים גם מסת שומן, גם מסת שריר, וגם נוזלים. ככל אנחנו נהייה פחות פעילים ובפרט אם לא נבצע אימוני כוח, ולא נאכל כמות מספקת של חלבון – חלק גדול מהמשקל שיורד, יגיע ממסת שריר, ובפועל, לא ניראה מאוד חטובים למרות שאנחנו שוקלים פחות.

בוודאי כבר ראיתם גם הרבה אנשים רזים עם בטן תחתונה או גוף לא חטוב, למרות המשקל המאוד נמוך (ככה אני בעצמי התחלתי!). הגורם המכריע על המראה החטוב זה כמות המסת שריר בגוף.

 

שילוב של אימוני כוח, אפילו רק 3 בשבוע – זה מה שיעזור לנו לשמר מסת שריר, ובכך – יותר מהמשקל שיירד יגיע משומן, והתוצאה: מראה הרבה יותר חטוב.

הליווי כולל:

1. קבלת תפריט לפי הנתונים האישיים, מותאם לקלוריות שמתאימות לך להתחלת התהליך

2. קבלת אינדקס של רשימת תחליפים ארוכה לכל מוצר

3. קבלת תכנית אימונים

4. שיחת ייעוץ ראשונה של שעה, להסביר על התפריט, תכנית אימונים ושאר ההנחיות לתחילת התהליך, ולאחר מכן, שיחה שבועית של כ-15 דקות (אנחנו קובעים יום ושעה קבועה) בה נתעדכן לגבי המשקל והתקדמות, ונחליט בכל שבוע אם לבצע שינוי בתפריט או כל הנחיה אחרת. נדבר גם על סוגיות שונות כמו חריגות, ארוחות ואירועים מיוחדים, וכל בעיה או שאלה שתעלה בתהליך, כדי להתאים פתרונות.

 

התכנית היא למשך חודשיים, זאת אומרת שכל חודשיים ניתן לחדש לפי הצורך.

השלבים:

1.     ביצוע רכישה בקישור זה, ולאחר מכן:

2.     מילוי שאלון והצהרת בריאות באזור האישי וקביעת שיחת ייעוץ ראשונה בזום.

3.     את התפריט, תכנית אימונים, תחליפים ודפי הנחיות נוספים, הלקוח מקבל למייל לפני מועד השיחה, כדי לעבור ברפרוף על החומרים (אך הכל יוסבר בשיחה עצמה).

*תכנית האימונים תורכב לפי הציוד שזמין לך או בלי ציוד – אך אם אין ציוד כלל, אני ממליצה במינימום להצטייד עם גומיות התנגדות. ניתן להזמין עצמאית או דרכי.

עלות:

הליווי בתשלום חודשי של 1,000ש”ח בכרטיס אשראי, בהתחייבות של חודשיים.

ניתן לחדש את המנוי כל חודשיים מהאזור האישי.

הדברים היחידים שאת צריכה אלו משקל מזון סטנדרטי, מזרן פילאטיס או שטיח. את לא צריכה תוספי תזונה או מאכלים מיוחדים. לצמחוניים וטבעוניים – אני כן ממליצה על מוצרים עשירים בחלבון אשר ייתכן שלא ניסית בעבר – כולם מצויים בסופר רגיל.

  • בהחלט! התפריט מתבסס קודם כל על מאכלים בסיסיים כגון חלבון (עוף/טונה/סלמון/יוגורט/קוטג/טופו/ביצים), פחמימות (אורז, ירקות, פירות) ושומן (אבוקדו, טחינה, שקדים). 
  • אני מתאימה לך את התפריט לפי המגבלות והעדפות אישיות שלך, וגם באינדקס תחליפים יש לך המון אפשרויות לפחמימות שאינן מכילות גלוטן.

כן – גם לטבעוניות יש אופציות לחלבון מן הצומח, רק קחי בחשבון שלא תוכלי להתבסס רק על קטניות (מפני שהן מכילות הרבה פחמימות ולכן הערך הקלורי מאוד גבוה) אלא גם תצטרכי לשלב מוצרים דלי קלוריות לבחירה מתוך רשימה כמו קמח סויה, טופו, סייטן, יוגורט גו, רצועות סויה, בוגר מן הצומח.

אדבר איך מראש על האופציות כאשר אכין לך תפריט מותאם.

  • בכללי בתהליך ירידה במשקל ארוך, אני כן מאמינה בשילוב ארוחות במסעדות כחלק משגרת חיים – עם הרבה מודעות לקלוריות ובחירות נכונות. 
  • *אבל*
  • בחודש הראשון שבו את בתהליך ירידה במשקל, ורק מתחילה ללמוד להעריך קלוריות – זה לא מומלץ:
  • כי את לא תדעי באמת להעריך את התגובה של המשקל שלך לגרעון הקלורי שנציב אם יש לך סטיות בלתי מדידות כל הזמן ממסעדות.
  • את עדיין לא יודעת טוב מספיק להעריך קלוריות כדי לעשות בחירות נכונות, וארוחה במדעה בקלות יכולה לעבור 2,000 קלוריות ולבטל שבוע שלם של גרעון קלורי.
  • החודש הראשון של ירידה במשקל הוא הכי קריטי ליצור מומנטום – אם את תאיטי את התהליך הזה על ידי חריגות קלוריות בתדירות גבוהה, ולא תרדי במשקל, סביר להניח שגם לא יהיה לך מוטיבציה להמשיך.
  • בתהליך הזה את תלמדי איך להכין מראש כמויות של אוכל לקחת איתך לעבודה – אוכל שגם ישביע וגם יהיה מופחת קלוריות מכל מה שתזמיני במסעדה.

ארכיב לך תכנית לפי הזמינות שלך, אני ממליצה מינימום 3 פעמים בשבוע ועד 5 פעמים בשבוע.

בואי נדבר:)

תשלחי לי הודעת וואטסאפ , תספרי לי על האורח חיים ומטרה שלך, ונחליט ביחד אם הליווי מתאים לך