לזמן מוגבל! 20% הנחה על מסלול מיני של תכנית חיטוב חכם

:
:
:
תמיכה – עדי בלונדר

תמיכה

מומלץ להיעזר בקבוצת פייסבוק הסגורה ללקוחות, שם אנו עושים את המיטב לענות על מגוון של שאלות, בתגובות ובוידאו.

שאלות נפוצות

הכי מדויק וגם הכי גמיש זה להשתמש ביומן תזונה אונליין – בשביל זה הוא שם:) אבל דרך נוספת להשתמש בו היא לתכנן בוא את המאכלים שאת תוכלי באותו יום, כדי שיעשה לך את החישוב אוטומטית, ואז פשוט לרשום את התפריט הזה על דף מודפס אם יותר נוח לך להסתכל על דף.

בהחלט! תשימי לב שיש לך בדף של כל התוכניות, גם מאגר של כל התרגילים – גם עם ציוד וגם בלי, כך שאם יש לך ציוד חלקי בבית, את יכולה להדפיס את היומן אימונים הריק ולבחור תרגילים לפי הפורמט להכניס (למשל, תרגיל לרגליים עם גומייה, ועוד תרגיל לגב עם משקולת).

מכיוון ויש אלפי מוצרים וכל הזמן מתעדכנים מוצרים חדשים בסופר, האינדקס בנוי להיות ברור ולא לגלילה של אלפי מוצרים – לכן יש שיעור הנקרא “קריאת תוויות מזון” שמלמד אותך איך לחשב קלוריות מכל מוצר (למשל, כמה גרם מוצר מגיע ל-100 קלוריות), ואיך לסווג אותו קודם כל למאקרו נוטריינט (האם זה חלבון, פחמימה או שומן). לחצי כאן כדי להגיע לשיעור.

אם אינך רכשת את התכנית ליווי אישי (אלא רק את התכנית אונליין) ואת רוצה להוסיף שיחות אישיות, את יכולה לרשום מייל לsupport@adiblonder.com לקבלת הצעה לרכישת חבילה של שיחות. חשוב להזכיר, שהתכנית אונליין כוללת את כל השלבים וכלים שאת צריכה כדי לבצע את התהליך לבד, ואת מוזמנת לשאול שאלות בקבוצת פייסבוק הסגורה כדי להיעזר בתשובות של עדי, הצוות, ושאר לקוחות הותיקות יותר בתכנית.

אם את רוצה לשלב מתכון משלך, אני ממליצה לצםות בשיעור “חישוב קלוריות ממתכונים” ולהדפיס את המדריך כדי שיהיה לך קל לרשום את המצרכים וחישוב. לאחר מכן, את יכולה (א) לשמור את היחידה של המתכון כמוצר ביומן תזונה (למשל ערכים של מאפין או חתיכה מעוגה) או (ב) לשמור לעצמך במחברת רשומה את כלל המתכונים לאחר שחישבת בתור איזה מנה להחשיב את היחידה (למשל, חתיכת עוגת שוקולד של אמא = מנה של שומן + פחמימה) ובכך לשלב את זה מתי שאת רוצה, בלי לחשב כל פעם מחדש. לחצי כאן כדי להגיע לשיעור הזה.

תשימי לב שככל שאחוז השומן עולה במוצר, כך יורדת כמות החלבון הפרופורציונלית באותו מיכל, וכמות הקלוריות עולה. ישנם מוצרים כמו יוגורט חלבון שמגיעים למעלה מ-200 קלוריות ליחידה, וכמעט ואין בהם חלבון. מקורות חלבון הם מוצרים עם מינימום 15 גרם חלבון (אך עדיף לפחות 20). מוצרי חלבון עתירים בשומן (כמו גבינות שמנות, סלמון, טופו) נמצאית תחת “חלבון + שומן” באינדקס ונחשבים לשתי מנות שלמות בהתאם לכמות הקלוריות הגדולה.

חיפוש נושאים באתר: