חיטוב חכם

הקורס המזורז שילמד אותכן איך אתן יכולות סוף,סוף לרדת במשקל

תמשיכו לקרוא אם....

> נמאס לכן מדיאטות נורא מגבילות כמו קטוגני/צום לסירוגין/מיצים/בלי סוכר/בלי פחמימות

​> אתן רוצות ללמוד לשמר את המשקל אחרי הדיאטה בלי להיצמד כל פעם לתפריט מצומצם.

​> אתן רוצות לא רק לרדת במשקל, אלא לרדת כמה שיותר ב*שומן* וליצור מראה חטוב

​> אתן מוכנות לבנות הרגלים חדשים שמשתלבים בנוחות באורח חיים שלכם, עם קהילה תומכת ודוחפת

הדרכות וידאו
הקורס מורכב מהדרכות וידאו, יחד עם מסמכי PDF להורדה שיעזרו לכן לעשות סדר מבחינת החישוב הקלורי, מעקב, ורשימות תחליפים/מוצרים לקנות.
חישוב קלוריות
למד איך לחשב כמה קלוריות להתחיל איתן, איך לתקן לפי הצורך כדי להגיע לקצב ירידה במשקל אפקטיבי/ אם נתקעים, וכמה לאכול אחרי שמגיעים ליעד, בהתאם למשקל החדש.
תפריט לפי קלוריות
תפריט לפי הקלוריות שלך, הלוקח בחשבון מקום לארוחת שישי, ואיך לשלב חטיפים מחוץ לתפריט. יש תפריטים לכל טווח קלוריות, וכולל גם החלפות למקורות חלבון מן הצומח. תהייה רשימת תחליפים לכל מנה - כדי שתוכלי גם להרכיב לעצמך תפריט מאפס, לפי מוצרים שאת מעדיפה. גם תלמדי איך לקרוא תויות מזון כדי לכלול אינסוף מוצרים, גם אם הם לא מופיעים בתחליפים.

עליי

יש לי תשוקה לתחום פיתוח גוף – תחום המתמקד בעיצוב, בנייה וחיטוב הגוף. כיום אני מאוד נהנית מאימוני משקולות בחדר כושר, אך עד יולי 2018 הייתי מתאמנת אך ורק מהבית, לכן אני מאוד מאמינה שהדרך הכי יעילה להכנס לכושר היא הדרך שמתאימה לאורח חיים האישי של כל אחד ואחת בכל תקופת זמן ספציפית.

למדתי המון על תזונה דווקא מהעולם של פיתוח גוף תחרותי. מדובר בספורטאים שמגיעים לרמות חיטוב בלתי אנושיות - והשקעתי שנים בלמידה מאותם ספורטאים ייחודיים עם PHD אשר לא רק חוקרים את המדע מאחורי ירידה במשקל ובפרט באחוזי שומן (יש הבדל קריטי) - אלא גם יודעים להטמיע בפרקטיקה. המסע לימוד הזה הביא אותי לשינוי מטורף של הגוף שלי, ונתן לי את הכלים גם לעזור לנשים רבות לרדת במשקל אחרי שנים של פינג פונג בין דיאטות כושלות.

אני אוהבת להטמיע בחיים שלי וגם אצל לקוחותיי תזונה גמישה – זה אומר שאני לא ממש שמה מגבלות על מה שאני אוכלת, אבל כן פיתחתי מודעות לכמויות ואני יודעת להבדיל בין מאכלים יותר עתירי קלוריות ופחות עתירי קלוריות, ודואגת לאכול מספיק חלבון במהלך היום. אני אוכלת לחם, שותה קפה, מרשה לעצמי דגנים עם סוכר – וכמובן דואגת לאכול הרבה ירקות ופירות.

מה את צריכה כדי להתחיל

שאלות נפוצות

התכנית מתנהלת כאן באתר שלי. עם הרכישה, את תקבלי מייל עם יוזר וסיסמא, וקישור ישיר להתחברות. עם ההתחברות את תגיעי לפרופיל האישי שלי, שם יש לך גישה מסודרת לכל הכלים:

1. הקורס תזונה (סדרה של סרטוני וידאו, יחד עם מסמכי עזר להורדה והדפסה מתחת לחלק מהסרטונים כדי לתת לך כמה שיותר תמיכה בתהליך).

2. תוכניות האימון

3. יומן מעקב תזונה

4. מחשבון קלורי ומעקב משקל

5. אינדקס מוצרים ותחליפים

6. מתכונים

7. הכוונה לתמיכה

הקורס נועד לצפייה בזמן שלך ובקצב שלך ואת תוכלי תמיד להתחבר מחדש מהמחשב או מהנייד.

בנוסף, את תקבלי גישה להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה, שם תוכלי להתחבר עם הקהילה שלנו.

בהחלט! התפריט מתבסס קודם כל על מאכלים בסיסיים כגון חלבון (עוף/טונה/סלמון/יוגורט/קוטג/טופו/ביצים), פחמימות (אורז, ירקות, פירות) ושומן (אבוקדו, טחינה, שקדים). יש אופציות לשילוב לחם כפחמימה אך זה ממש לא נחוץ ולנמנעים מגלוטן יש המון אפשרויות לפחמימות שאינן מכילות גלוטן (בעצם - *כל* הבחירות חוץ מלחם!)
כן - גם לטבעוניות יש אופציות לחלבון מן הצומח, רק קחי בחשבון שלא תוכלי להתבסס רק על קטניות (מפני שהן מכילות הרבה פחמימות ולכן הערך הקלורי מאוד גבוה) אלא גם תצטרכי לשלב מוצרים דלי קלוריות לבחירה מתוך רשימה כמו קמח סויה, טופו, סייטן, יוגורט גו, רצועות סויה, בוגר מן הצומח.
בכללי בתהליך ירידה במשקל ארוך, אני כן מאמינה בשילוב ארוחות במסעדות כחלק משגרת חיים - עם הרבה מודעות לקלוריות ובחירות נכונות. *אבל* בחודש הראשון שבו את בתהליך ירידה במשקל, ורק מתחילה ללמוד להעריך קלוריות - זה לא מומלץ: 1. כי את לא תדעי באמת להעריך את התגובה של המשקל שלך לגרעון הקלורי שנציב אם יש לך סטיות בלתי מדידות כל הזמן ממסעדות. 2. את עדיין לא יודעת טוב מספיק להעריך קלוריות כדי לעשות בחירות נכונות, וארוחה במדעה בקלות יכולה לעבור 2,000 קלוריות ולבטל שבוע שלם של גרעון קלורי. 3. החודש הראשון של ירידה במשקל הוא הכי קריטי ליצור מומנטום - אם את תאיטי את התהליך הזה על ידי חריגות קלוריות בתדירות גבוהה, ולא תרדי במשקל, סביר להניח שגם לא יהיה לך מוטיבציה להמשיך. בתהליך הזה את תלמדי איך להכין מראש כמויות של אוכל לקחת איתך לעבודה - אוכל שגם ישביע וגם יהיה מופחת קלוריות מכל מה שתזמיני במסעדה.